Usuwanie graffiti

Dbamy o czystość elewacji i ogrodzeń zwłaszcza tych, które zostały zanieczyszczone za pomocą sprayów i farb. Likwidujemy niechciane napisy i rysunki za pomocą sprzętu i chemii. Większość graffiti można usunąć za pomocą myjki parowej. Tego typu zlecenia wykonują wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy naszej firmy z Legnicy. Parametry pary ustawiane są w zależności od rodzaju powierzchni. Skuteczne usuwanie graffiti możliwe jest dzięki wnikaniu gorącej pary w pory tynku. To zupełnie bezpieczna metoda, która w zasadzie nie wymaga używania środków czyszczących. Jeśli istnieje konieczność ich zastosowania, to wybieramy łagodne preparaty. Dzięki temu mamy zupełną pewność, że mur zostanie dokładnie umyty.

Korzystając z naszych usług, możesz pozbyć się zabrudzeń z:
• budynków i ogrodzeń,
• wiaduktów, mostów, wiat przystankowych
• konstrukcji technicznych np. masztów telefonii komórkowej,
• znaków drogowych, tablic informacyjnych,
• ławek parkowych oraz elementów placów zabaw.

Usuwamy graffiti – okolice Dolnośląskiego – Legnica

Jesteśmy mobilni, dlatego nasze ekipy obsługują zlecenia na terenie całego województwa dolnośląskiego. Do zalet parowej techniki usuwania graffiti należy:
• oszczędność pieniędzy związanych z ponownym malowaniem ściany lub wymianą tablicy,
• przyjazność dla środowiska naturalnego — używamy tylko wody,
• nieszkodliwość dla osób,
• skuteczność działania,

Legnica jest pełna pięknych i zabytkowych budynków, z których za pomocą myjki eliminujemy wszelkie zabrudzenia farbami i nie tylko. W ramach naszej działalności od lat świadczymy usługi obejmujące swym zasięgiem całe województwo dolnośląskie. Na tym terenie znajduje się wiele obiektów, które są oszpecone napisami i rysunkami. To misja, której z przyjemnością się podejmiemy.

Usuwanie graffiti – dostosowane do potrzeb Klienta

Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta. Każde zapytanie o usunięcie graffiti wiąże się z zebraniem dokładnych informacji o obiekcie. Na podstawie zebranych informacji wybieramy odpowiednią technikę pracy. Proponujemy dopasowane rozwiązania wraz z wyceną. Po zaakceptowaniu przedstawionych warunków i ustaleniu terminu przystępujemy do działania. Zależy nam na jak najwyższej jakości zrealizowanego zlecenia. Tylko w ten sposób nasi kontrahenci mogą czerpać zadowolenie z efektów naszego wysiłku. Z wieloma z nich współpracujemy na stałe, ale podejmujemy się również zadań o charakterze jednorazowym.
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, a w szczególności usuwaniem graffiti, to zapraszamy do kontaktu z nami. W ciągu 48 godzin dpowiemy na wszystkie przesłane zapytania. Dla stałych Klientów oferujemy korzystne rabaty, a nowi mogą negocjować warunki umowne.