Sprzątanie pobudowlane – Dolnośląskie

Nasze usługi zostały podzielone ze względu na potrzeby Klientów. W ciągu ostatnich lat otrzymywaliśmy liczne zapytania od osób prywatnych oraz firm o sprzątanie po remoncie. Wpłynęły one na kształt naszej oferty, którą skierowaliśmy do mieszkańców Legnicy, a następnie do całego województwa dolnośląskiego.
Do ekip porządkujących mieszkania i budynki zatrudniamy doświadczonych pracowników. Zapewniamy specjalistyczny sprzęt i sprawdzone środki chemiczne. Dbamy o najwyższe standardy pracy, które pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów. Dbałość o odpowiednią organizację pracy i zaplecze sprawia, że wyróżniamy się na tle innych firm. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie naszych dotychczasowych Kontrahentów. Wśród nich są deweloperzy, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, a także indywidualni Klienci. Chętnie podejmujemy się zadań związanych ze sprzątaniem pobudowlanym.

Przyjmujemy zlecenia dotyczące:
• usuwania pyłu oraz kurzu ze ścian, podłóg i sufitów;
• mycia okien, drzwi, framug, posadzek i fug;
• czyszczenia szafek, regałów i innych elementów wyposażenia wnętrza;
• redukowania zabrudzeń pochodzących od farb, tynków, klejów i pianek budowlanych.

Profesjonalne sprzątanie pobudowlane

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dokładne sprzątanie pobudowlane. Dlatego uwaga naszych pracowników jest szczególnie skupiona na staranności i dokładności. Gwarantujemy jasne warunki umowy. Zapewniamy elastyczne podejście w zakresie świadczonych usług i czasu ich trwania. Zależy nam na zapewnieniu maksymalnego komfortu naszym Klientom.
Po zrealizowaniu zlecenia zastaniecie profesjonalnie posprzątane pomieszczenia. Są one gotowe do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej. Często zajmujemy się porządkowaniem nowo otwartych sklepów wielkopowierzchniowych. Nie są nam obce prace na terenie hal produkcyjnych i magazynowych.

Działamy w sposób uporządkowany, ale nie sztampowy. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Nasze usługi można zamówić w naprawdę korzystnych cenach.

Sprzątanie pobudowlane na terenie całego województwa Dolnośląskiego

Miastem, w którym znajduje się nasza siedziba, jest Legnica, ale obszarem działania firmy objęte jest całe województwo dolnośląskie. Jesteśmy mobilni i przygotowani na prace w terenie. Jeśli masz pytania związane z naszymi usługami sprzątania pobudowlanego czy po remontach i ich wyceną, to zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę o charakterze ciągłym, jak i jednorazowym. Dopuszczamy możliwość negocjowania warunków ramowych umowy. Zadzwoń lub napisz do nas, a z przyjemnością skontaktujemy się celem omówienia tematu. Możemy się również spotkać w siedzibie Lewkorp.Sprzątanie pobudowlane dolnośląskie