Sprzątanie-ogród

Sprzątanie ogrodu - Lewkorp Legnica

Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksowość usług, poza czyszczeniem i opróżnianiem obiektów, nasza oferta obejmuje także sprzątanie terenów zewnętrznych. Dysponujemy niezbędnym wyposażeniem technicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w pracach przy ogrodach, dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Podejmujemy się zleceń zarówno od klientów indywidualnych, jak i od firm oraz instytucji na terenie Legnicy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nienaganne utrzymanie terenów zewnętrznych to nie lada wyzwanie, które bez wątpienia pochłania wiele czasu i energii. W sytuacji, kiedy nie mają Państwo ochoty i cierpliwości, by samodzielnie zajmować się sprzątaniem ogrodu, wówczas warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Nasza firma oferuje kompleksowe sprzątanie terenu zewnętrznego, zarówno wokół domu jedno czy wielorodzinnego, jak i przy budynkach firm, instytucji itp. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej usługi, jak i skorzystania z cyklicznego zlecenia.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim:

  • utrzymanie czystości terenu wokół obiektu,
  • koszenie trawników,
  • podlewanie i nawożenie roślin,
  • grabienie liści,
  • przycinanie żywopłotów, formowanie krzewów i drzew,
  • wywóz śmieci itp.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda pora roku wiąże się z wykonywaniem innych czynności porządkowych i zabiegów pielęgnacyjnych, dlatego przygotowana przez nas oferta jest elastyczna i każdorazowo dostosowywana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.