Rozbiórki i wyburzenia Dolny Śląsk

Rozbiórki i wyburzenia - Legnica Planują Państwo prace związane z wyburzeniem ścian lub budynków i poszukują sprawdzonego wykonawcy? Firma Lewkorp służy pomocą! Już od wielu lat zajmujemy się profesjonalnymi rozbiórkami na terenie Dolnego Śląska, które zawsze przeprowadzamy w sposób bezpieczny. W trakcie prac korzystamy z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu, umożliwiającego ukończenie zadań w możliwie najkrótszym czasie.

Profesjonalne rozbiórki i wyburzenia

Przepisy polskiego prawa nakazują uzyskanie pozwolenia w urzędzie powiatowym przed rozpoczęciem rozbiórki. Dotyczy to jednak tylko większych budynków, których powierzchnia przekracza 25 mkw, lub mają co najmniej 8 metrów wysokości. Jeszcze większe wymagania dotyczą wyburzenia obiektów zabytkowych. W tym wypadku niezbędne jest zatwierdzenie prac przez Generalnego Konserwatora Zabytków. Nasza firma wyburzeniowa pomoże Państwu spełnić formalne wymogi. W trakcie realizacji zlecenia zapewniamy także nadzór inżyniera, którego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem przedsięwzięcia. Usługi tego typu świadczymy o każdej porze roku, zawsze staramy się wybrać najbardziej dogodny dla Klienta termin.

Rozbiórki każdego rodzaju budowli – wyburzenia

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy mieszkańców Dolnego Śląska, którzy pragną usunąć ze swojej posesji niepotrzebne zabudowania. Podejmiemy się rozbiórki każdego rodzaju budowli: przemysłowych, gospodarczych, mieszkalnych czy usługowych, a także infrastruktury drogowej. Oferta dotyczy budynków wykonanych z cegły, betonu, kamienia, żelbetonu itp. Poza tym przeprowadzamy wyburzenia ścian wewnątrz domów i mieszkań prywatnych. Osoby pracujące w firmie mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie, przez co potrafią poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Przykładamy ogromną wagę do zasad BHP – bezpieczeństwo podwykonawców jest bowiem dla nas kwestią priorytetową. Przed rozpoczęciem zlecenia nasi specjaliści przeprowadzają dokładną inspekcję budowli, dzięki czemu łatwiej możemy dobrać najlepszą metodę rozbiórek.

Jeśli chcą Państwo szybko i sprawnie wyburzyć niepotrzebne ściany lub budynki, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Jednak wcześniej proponujemy zapoznać się ze szczegółową ofertą, w której można znaleźć szeroki zakres usług związanych z pracami porządkowymi, ogrodniczymi czy montażowymi. U nas zawsze można liczyć na profesjonalizm, a także bardzo przystępne ceny. W celu poznania szacunkowego kosztu zlecenia zachęcamy do skorzystania z kwestionariusza kontaktowego. Cennik usług zależny jest bowiem od wielu czynników, przez co ustalamy go indywidualnie.