Pranie tapicerek Legnica

Pranie tapicerek - Lewkorp LegnicaChcesz nadać meblom drugie życie? Potrzebujesz odświeżyć wnętrze swojego samochodu? A może masz problem z usunięciem konkretnego zabrudzenia z materiałowej powierzchni? Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty prania tapicerek w Legnicy. Usługę wykonują wykwalifikowani fachowcy przy użyciu nowoczesnych urządzeń i środków czyszczących najwyższej jakości. Pierzemy tapicerki wykonane z niemal wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych.

W jaki sposób przebiega pranie tapicerek?

Przed przystąpieniem do właściwego czyszczenia najpierw dokładnie odkurzamy tapicerkę, w celu usunięcia zabrudzeń w formie sypkiej, które przedostały się do wnętrza tkaniny. Po przygotowaniu powierzchni przystępujemy do prania. Podczas wykonywania usługi korzystamy z metody ekstrakcyjnej, a więc czyszczenia na mokro. Woda połączona ze specjalistycznym detergentem zostaje rozprowadzona na powierzchni mebla lub fotela samochodowego, po czym wnika w głąb materiału, gdzie wchodzi w reakcję z zanieczyszczeniami. Brud w procesie osuszania zmienia się w proszek, który w kolejnym kroku usuwamy przy użyciu odkurzacza piorącego. Tapicerka następnie zostaje pozostawiona do wyschnięcia, co trwa od kilku do kilkunastu godzin.

Jakie materiały nadają się do czyszczenia?

Nasza firma w Legnicy zajmuje się praniem wszystkich rodzajów tapicerek – zarówno meblowych, jak i samochodowych. Każdy materiał czyścimy w odpowiedni dla niego sposób, tak by go nie uszkodzić i przywrócić mu doskonały wygląd. Nie każde zanieczyszczenie jest jednak możliwe do usunięcia – niektóre substancje mogą trwale odbarwiać włókna tkaniny lub uszkadzać je w inny sposób, przez co osiągnięcie zadowalającego efektu prania tapicerki może się okazać niemożliwe. Zdecydowana większość zabrudzeń daje się jednak wywabić, stąd gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy nawet w przypadkach pozornie beznadziejnych. Wśród najpopularniejszych rodzajów tkanin, których czyszczeniem się zajmujemy, wymienić można obicia:

  • materiałowe,
  • welurowe,
  • żakardowe,
  • skórzane.

Zabrudzoną tapicerkę polecamy oddać do prania jak najszybciej, gdyż przy usuwaniu wielu rodzajów zanieczyszczeń znaczenie ma zarówno wiek mebla, jak i czas, który upłynął od jego zabrudzenia.

Co warto wiedzieć przed wykonaniem usługi?

Nie musisz specjalnie przygotowywać swojego samochodu lub pomieszczeń biura czy mieszkania przed praniem tapicerek. Wykorzystywane przez nas urządzenia są wyposażone w zamknięte ssawki, co ogranicza rozchlapywanie wody do absolutnego minimum. Dostarczamy własny sprzęt, środki czyszczące i wszystko, co jest niezbędne do wykonania usługi na miejscu. Po zakończeniu prac warto zadbać o dobrą cyrkulację powietrza, aby przyśpieszyć proces schnięcia. Wyczyszczone meble są zdatne do dalszego użytku bez żadnych dodatkowych zaleceń.

Zapraszamy do kontaktu

Spraw, aby Twoje meble znowu wyglądały jak nowe! Skorzystaj z najlepszej oferty prania tapicerek i nie przejmuj się więcej uciążliwymi plamami! Dojeżdżamy do Klientów na terenie Legnicy i okolic. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.