Ozonowanie mieszkania w Legnicy

Dyscyplina higieniczna stała się sprawą priorytetową. Wymóg zapewnienia ochrony sanitarnej jest obecnie obowiązkiem nałożonym na pracodawców, dostawców usług hotelarskich, gastronomicznych, fryzjerskich, czy też kosmetycznych.Minimalizacja zagrożeń związanych z rozprzestrzenianiem się patogenów i dbałość o zdrowe warunki dotyczy nie tylko miejsc pracy. Ozonowanie to rozwiązanie, które z powodzeniem można zastosować w domu. Wykorzystuje się w nim jeden z najbezpieczniejszych, znanych na rynku środków, o bardzo wysokiej skuteczności i natychmiastowym działaniu. Właściwości dezynfekujące ozonu sprawiają, że polecają go specjaliści na całym świecie. Jakie ma on atuty?

Ozonowanie w Legnicy – doskonałe warunki sanitarne w Twoim domu

Zastosowanie tej metody w mieszkaniu zapewnia środowisko wolne od mikroorganizmów i niepożądanych, uporczywych zapachów, łącznie z wonią spalenizny, stęchlizny i dymu papierosowego. Ponadto:

  • eliminuje szkodliwe drobnoustroje chorobotwórcze, takie jak wirusy i bakterie, oraz ich formy przetrwalnikowe,
  • efektywnie usuwa grzyby i pleśń,
  • umożliwia likwidację alergenów,
  • ma działanie 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż pozostałe metody bakterio- i grzybobójcze,
  • ozon jest w pełni biodegradowalny, ekologiczny i neutralny dla środowiska,
  • nie wchodzi w reakcje z jedzeniem, ani powierzchniami użytkowymi wykorzystywanymi podczas codziennego funkcjonowania typu blaty kuchenne i stoły, tkaniny siedzisk, podłogi,
  • nie pozostaje na odkażanych przedmiotach, ulega rozkładowi, przez co po procesie ozonowania mieszkania nie ma konieczności oczyszczenia mebli, ani podłóg.

Kompleksowa usługa ozonowania mieszkań w Legnicy

Dom powinien zapewnić swoim mieszkańcom bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Ozonowanie mieszkania podnosi jakość i komfort życia domowników. Usunięcie drobnoustrojów i alergenów przekłada się na lepszą kondycję fizyczną, poprawę koncentracji, oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wstąpienia chorób i dolegliwości.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dla mieszkańców Legnicy oraz okolic, podejmujemy się również zleceń w innych miejscach w Polsce. Czynność ozonowania mieszkania jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych pracowników przy wykorzystaniu profesjonalnych i nowoczesnych urządzeń. Dzięki inwestycji w sprzęt od renomowanych dostawców oraz wysokiej klasy środki zapewniamy najlepszy standard świadczeń, konkurencyjne ceny i korzystne godziny wykonywania zlecenia.