Mycie witryn sklepowych

Mycie witryn sklepowych - Lewkorp Legnica Ciekawie zaaranżowana wystawa sklepowa może zachęcić wielu potencjalnych Klientów do odwiedzenia lokalu i zakupienia oferowanych w nim towarów. Niestety, na tak dużej powierzchni szklanej szybko powstają zabrudzenia, które wyglądają nieestetycznie i często wręcz odstraszają. Mycie witryn nie jest zadaniem łatwym, nietrudno bowiem o powstanie brzydkich smug i zacieków. Na szczęście właściciele lokali usługowych z Dolnego Śląska mogą zgłosić się do naszej firmy, która posiada duże doświadczenie w tego typu pracach.

Kompleksowe mycie witryn sklepowych

W firmie sprzątającej Lewkorp współpracujemy z kompetentnymi osobami, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Dzięki temu mycie witryn sklepowych przebiega ekspresowo! Nasi pracownicy wykonują powierzone im zadania w sposób dokładny, co jest szczególnie istotne w przypadku czyszczenia szyb. W trakcie realizacji usług porządkowych korzystamy z nowoczesnych urządzeń myjących, a także środków czystości z najwyższej półki. Do skorzystania z oferty zapraszamy właścicieli wszelkiego rodzaju lokali usługowych: sklepów, barów restauracji itp. Podejmujemy się także mycia wystaw okiennych w supermarketach oraz galeriach handlowych. Mogą nam Państwo zlecić także czyszczenie elewacji wykonanych ze szklanych paneli. Usługa obejmuje prace na wysokościach.

W trakcie czyszczenia wystaw sklepowych nie ograniczamy się jedynie do powierzchni szklanej! Nasi pracownicy dokładnie wyczyszczą także ramy okienne oraz parapety, zarówno na zewnątrz, jak i w środku lokalu. Dotyczy to wszystkich materiałów wykorzystywanych w witrynach – drewna, aluminium, plastiku itp. Podejmujemy się także zadań z pozoru niemożliwych do wykonania! Z Państwa wystawy usuniemy plamy z farby, tynku, olejów, czy nawet gumy do żucia. Oferta firmy obejmuje też czyszczenie jednostronne, wówczas cena usługi jest proporcjonalnie niższa. Aby poznać ostateczny koszt, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Cena uzależniona jest m.in. od ilości oraz wielkości szyb.

Profesjonalne mycie witryn w obrębie całego województwa Dolnośląskiego

Podejmujemy się mycia witryn sklepowych na terenie Legnicy oraz okolicznych miast. Do tej pory zaufały nam już tysiące Klientów z całego województwa dolnośląskiego. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty firmy. Podejmujemy się prac w zakresie sprzątania lokali usługowych, biur oraz domów, czyszczenia elewacji i kostek brukowych czy też przycinania żywopłotów oraz koszenia trawników. Zapraszamy też do zobaczenia galerii zdjęć naszych dotychczasowych realizacji, które udowadniają najwyższą jakość usług firmy Lewkorp.