Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej - Lewkorp Legnica Obecnie kostka brukowa jest powszechnie wykorzystywana do wykładania podjazdów dróg oraz alejek. Dotyczy to zarówno prywatnych posesji, jak i osiedli mieszkaniowych czy terenów firm i instytucji. Niestety, taka nawierzchnia jest bardzo trudna do czyszczenia, szczególnie w przestrzeni pomiędzy kamieniami. Na szczęście nie muszą Państwo samodzielnie męczyć się z konserwacją podłoża, wystarczy skontaktować się z nami! Firma sprzątająca Lewkorp oferuje profesjonalne mycie posadzek zewnętrznych na terenie Dolnego Śląska. Zapewnimy krótkie terminy realizacji!

Specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej

Nawierzchnia tego typu przeważnie wykonana jest z symetrycznych elementów kamiennych lub betonowych, połączonych ze sobą szerokimi fugami. W takich szczelinach osadza się bardzo dużo brudu oraz drobinek, które ciężko jest wydobyć w trakcie zwykłego szorowania podłoża. Dlatego w naszej firmie do mycia kostki brukowej wykorzystujemy nowoczesne urządzenie ciśnieniowe, umożliwiające usunięcie wszelkich nieczystości z najmniej dostępnych zakamarków. Taka metoda pozwala też zaoszczędzić sporo czasu, a dzięki dużemu ciśnieniu wody wydobywającej się z myjki, prace realizowane są błyskawicznie. Urządzenie radzi sobie również z bardziej uporczywymi zabrudzeniami np. smarami czy olejami.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo pozbyć się także mchu oraz traw, które często pojawiają się w szczelinach kostki brukowej. Usunięcie roślin jest koniecznie nie tylko ze względów estetycznych, z czasem mogą one bowiem powodować pęknięcia na całej nawierzchni. Niestety, nie istnieją skuteczne metody profilaktyczne, które chroniłyby podłoże przed pojawieniem się dziko rosnących chwastów. Dlatego zalecamy regularne mycie ciśnieniowe posadzek zewnętrznych, dzięki czemu będą one nie tylko nieskazitelnie czyste, ale też wolne od szpecącej trawy. Nasze usługi przydadzą się także w pracach porządkowych po remoncie. Usuniemy z nawierzchni wszelkie pozostałości zapraw tynkarskich, farb, czy cementu.

Jeśli uważają Państwo, że przyszła pora na dokładnie czyszczenie Waszej kostki brukowej, zapraszamy do kontaktu! Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, z których skorzystali już Klienci z całego województwa dolnośląskiego. W zakres naszych usług wchodzą różnorodne prace porządkowe, związane ze sprzątaniem mieszkań oraz biur, myciem okien czy koszeniem traw i przycinaniem żywopłotów. Do każdego zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy doskonale orientują się w swojej branży, przez co usługi są zawsze na najwyższym poziomie.