Mycie elewacji

Mycie elewacji - Dolnośląskie Ściany zewnętrzne budynku są narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, które w połączeniu z brudem i kurzem wpływają na jego stan. Dlatego każdy właściciel wolnostojącego domu powinien regularnie myć elewację, aby ta wyglądała zawsze świeżo i czysto. Niestety, tak zaawansowane prace wymagają odpowiednich umiejętności, a także sprzętu, tylko wówczas efekt będzie zadowalający. Dlatego osoby z Dolnego Śląska zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Zapewniamy profesjonalne czyszczenie ścian w dobrej cenie.

Profesjonalne mycie elewacji

Nasza firma sprzątająca oferuje mycie każdego rodzaju elewacji, bez względu na materiał, z którego jest ona wykonana. Proponujemy czyszczenie ścian ceglanych, betonowych, drewnianych czy nawet szklanych, o dowolnej powierzchni czy wysokości. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem ciśnieniowym, który umożliwia nam dotarcie do wszystkich zakamarków, nawet tych trudno dostępnych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty, uprawniające ich do pracy na dużych wysokościach. Dlatego skorzystanie z naszych usług jest dla Państwa nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne. Metodę czyszczenia, sprzęt oraz detergenty dobieramy do indywidualnego zlecenia, przez co zawsze możemy zapewnić zadowalający efekt prac.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aparatury w trakcie czyszczenia ścian można uniknąć nieestetycznych zacieków, które często powstają przy metodach tradycyjnych. Prace przebiegają też znacznie szybciej, a nasza ekipa sprzątająca upora się z zadaniem w ciągu jednego dnia! Ciśnieniowe myjki usuwają nie tylko kurz czy brud, ale także mchy lub porosty, które często pojawiają się w szczelinach budynku. Roślinność tego typu po czasie może być przyczyną powstawania luk w elewacji, dlatego warto w porę się jej pozbyć. Poza tym stosowane przez nas metody pozwalają wywabić szpecące malunki w postaci graffiti. Oprócz profesjonalnego mycia ścian zewnętrznych oferujemy również pokrycie ich specjalnym impregnatem, który zapobiega przywieraniu zabrudzeń i stanowi dodatkową warstwę ochronną.

Kompleksowe mycie elewacji w obrębie całego województwa Dolnośląskiego

Profesjonalne mycie elewacji to nie jedyna opcja, jaką przygotowaliśmy. Mieszkańców województwa dolnośląskiego zachęcamy też do sprawdzenia innych usług, które świadczy firma Lewkorp. W ofercie znajdą Państwo m.in. sprzątanie mieszkań i lokali użytkowych, czyszczenie okien na wysokościach, a także prace wyburzeniowe czy pranie tapicerek. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dostępnych na stronie, które są najlepszym dowodem skuteczności naszych usług porządkowych.