Koszenie trawy

Koszenie trawników - Lewkorp Legnica Równy, krótki trawnik to marzenie każdego właściciela wolnostojącego domu, jednak kto ma czas, aby samodzielnie dbać o jego koszenie? Na szczęście nie muszą Państwo robić tego samodzielnie, nasza firma sprzątająca chętnie Was w tym wyręczy! Zapraszamy osoby prywatne i przedsiębiorców z Dolnego Śląska do skorzystania z oferty. Zapewniamy nowoczesny sprzęt i kompetentnych specjalistów, którzy szybko uporają się ze swoim zadaniem.

Koszenie trawy – oferta dla firm i Klientów indywidualnych

Oglądając amerykańskie filmy i seriale, w których mieszkańcy przedmieść chwalą się gęstą i dobrze przystrzyżoną trawą, można poczuć nutkę zazdrości. Niestety, im większą powierzchnię ma murawa, tym jej pielęgnacja jest bardziej czaso- oraz pracochłonna. Jednak krótki trawnik posiada nie tylko walory czysto estetyczne, ale też praktyczne. W gęstej trawie kryją się owady i insekty, które następnie na butach przenosimy do swojego domu.

Koszenie to najskuteczniejszy sposób, aby się ich pozbyć szybko i skutecznie. Warto też pamiętać, że efekt przycinania uzależniony jest od posiadanego sprzętu, a przecież nie każdy chce inwestować kilka tysięcy złotych w nowoczesną kosiarkę. Maszyna wymaga też dostarczenia paliwa oraz regularnej konserwacji, przez co ostateczny koszt jej obsługi może przewyższać cenę naszych usług.

Jednak nasza oferta jest przeznaczona nie tylko dla osób prywatnych. Podejmujemy się także prac na zlecenie firm oraz instytucji. Murawa wokół biura musi być zawsze nienagannie przycięta, w przeciwnym wypadku prestiż przedsiębiorstwa może ucierpieć. Podejmujemy się koszenia trawników o dowolnej powierzchni, również sięgających kilku hektarów! Swoje zadanie wykonujemy z największą starannością, dlatego Państwa trawa będzie dokładnie przystrzyżona także w trudno dostępnych i z pozoru niewidocznych miejscach. Dzięki temu murawa będzie zawsze prezentować się świeżo i estetycznie. Do kontaktu z nami zapraszamy też instytucje z Dolnego Śląska. Podejmiemy się zadań z zakresu przycinania łąk, pastwisk, rowów czy poboczy dróg państwowych lub miejskich.

Chcą Państwo zlecić koszenie trawy naszej firmie porządkowej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jednak wcześniej zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapewniamy szeroki pakiet usług związanych ze sprzątaniem domów, mieszkań czy biurowców – szybko, niedrogo i solidnie! Zajmujemy się także rozbiórką budynków, czyszczeniem elewacji w tym usuwaniem graffiti. Pełną ofertę można znaleźć na stronie.