Dezynfekcja w Legnicy

Bezpieczeństwo sanitarne oraz higieniczne warunki pracy, korzystania z usług i życia zyskały ostatnio na znaczeniu. Stawka jest wysoka – w grę wchodzi zdrowie i samopoczucie. Ryzyko zachorowania, ostrego przejścia alergii oraz ogólnego pogorszenia kondycji fizycznej i intelektualnej może być skutecznie zmniejszone i zahamowane. Taki rezultat gwarantuje profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń za pomocą nowoczesnych i nieinwazyjnych dla środowiska naturalnego metod. Ich podstawowym celem jest kompleksowa eliminacja szkodliwych organizmów i nieprzyjemnych zapachów.

Ochrona, czystość i skuteczność – dezynfekcja w Legnicy

Podczas dezynfekcji wykorzystywane są opryski grubo i drobno kropliste, lampy UV, zamgławiacze termiczne i ULV oraz ozonatory. Z przedstawionych technik najlepsze opinie ma ozonowanie, oceniane jako najskuteczniejsze i w pełni ekologiczne.

Jakie są konkretne korzyści wynikające z zastosowania dezynfekcji?

  • Neutralizacja szkodliwego działania kurzu,
  • doprowadzenie do całkowitego rozpadu związków organicznych pleśni, grzybów, bakterii oraz alergenów, w tym roztoczy,
  • zlikwidowanie niechcianych i przykrych zapachów – dymu papierosowego, stęchlizny, farby malarskiej i lakieru – w tym również takich, które wniknęły głęboko w tkaniny,
  • eliminacja insektów, również tak trudnych do zwalczenia, jak mole i ich larwy.

Rekomendowany przez specjalistów ozon, dzięki swoim właściwościom wnika w strukturę ścian, jak również dywanów, firan, tapicerki meblowej, pościeli oraz maskotek, gruntownie je odkażając. Jest przy tym bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Podlega całkowitej biodegradacji, bez jakichkolwiek pozostałości chemicznych.

Doświadczona firma z Legnicy zajmująca się dezynfekcją – pewny wybór

Firmy, które proponują dezynfekcje, nie zawsze posługują się dobrym sprzętem, przez co rezultaty ich działania nie są skuteczne, a czasami nawet są niebezpieczne. Nasze przedsiębiorstwo z Legnicy postawiło na światowej klasy urządzenia i wyselekcjonowane preparaty. Wykwalifikowany zespół fachowców ma doświadczenie w przeprowadzeniu zleceń dla podmiotów komercyjnych i osób prywatnych. Stoi za nami zaplecze technologiczne, wiedza i umiejętności praktyczne. Kładziemy nacisk na zadowolenie Klienta, oferując najwyższej jakości środki, konkurencyjne ceny i odpowiedzialność za efekt. Wykonujemy zlecenia dla mieszkańców i firm z Legnicy i jej okolic.