Pranie dywanów

Pranie dywanów - Lewkorp LegnicaWśród szerokiej gamy świadczonych przez naszą firmę z Legnicy usług sprzątających znajduje się kompleksowe pranie dywanów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kadrze wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesnemu zapleczu sprzętowemu, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania, usuwając z dywanów nawet najsilniejsze zabrudzenia. Działamy na terenie Legnicy i okolic, realizując zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.Jak wygląda pranie dywanów przez naszą firmę?

Skuteczne pranie dywanów

Do prania dywanów wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości środki czyszczące, które skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia, ale w żaden sposób nie niszczą dywanu. Stosowane przez nas preparaty czyszczą we wszystkich zakresach temperaturowych, dodatkowo poprawiając kondycję oraz impregnując dywan.

Aby zapewnić skuteczny efekt prania dywanów, oprócz starannie wyselekcjonowanych środków, używamy też specjalistycznych urządzeń w postaci odkurzaczy piorących. Poza usuwaniem zabrudzeń zajmujemy się też eliminowaniem nieprzyjemnych zapachów, np. po zwierzętach domowych.