Mycie okien i szyb

Mycie okien i szyb - Lewkorp Legnica

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że mycie okien to dla zdecydowanej większości osób przykry obowiązek. Jest to bez wątpienia czynność czasochłonna, a do tego wyczerpująca i niejednokrotnie trudna.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje profesjonalne mycie okien, szyb, framug, parapetów oraz wielu innych przeszkleń. Przyjmujemy jednorazowe zlecenia, ale zajmujemy się także cyklicznym utrzymaniem okien w czystości. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji z Legnicy.

Co obejmują realizowane przez nas prace w ramach mycia okien i szyb?

Usługa kompleksowego mycia okien jest skierowana do każdego, kto pragnie, aby jego okna lśniły, ale brakuje mu czasu lub cierpliwości na samodzielne czyszczenie szyb. W zakres przygotowanej przez nas oferty wchodzi:

  • czyszczenie ram okiennych odpowiednimi środkami (w zależności od tego, czy mamy do czynienia z ramami drewnianymi, plastikowymi czy aluminiowymi),
  • mycie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • wypolerowanie szyb,
  • ewentualnie czyszczenie rolet, żaluzji.

Myjąc okna, korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy preparatów czyszczących renomowanych firm, a także z odpowiednich pomocy takich jak drabiny, rusztowania, podnośniki itp. Dzięki stosowanym metodom jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce budynku, dokładając wszelkich starań, aby usługa była wykonana perfekcyjnie. Nie ma znaczenia, czy Państwa szyby są brudne od pyłu, kurzu, mają zacieki, czy nie – nasi pracownicy, dobierając właściwy środek, są w stanie każde okno doprowadzić do czystości.